Coaching

Coaching jest metodą wspierającą Klienta w efektywnym wytyczaniu i osiąganiu celów. Coaching uczy także umiejętności koncentrowania się na rozwiązywaniu problemów, zamiast na samym problemie. Dzięki temu zmienia się perspektywa patrzenia na życie i otwierają się przed nami nowe możliwości. To wszystko prowadzi do zwiększenia satysfakcji z życia prywatnego i zawodowego.

Wierzę, że potencjał drzemie w każdym z nas, tylko czasami brakuje odwagi lub sposobu, by go wydobyć. Jako coach będę Cię wspierać podczas sesji oraz wykorzystując Twoje kompetencje i umiejętności, pomogę dotrzeć do miejsca, w którym chcesz się znaleźć.

ROZWÓJ ZAWODOWY

Twoje życie zawodowe utknęło w miejscu? Nie wiesz w którą stronę się rozwijać? Rozważasz zmianę pracy, ale cały czas się boisz, że sobie nie poradzisz? Chcesz popracować nad kompetencjami niezbędnymi na Twoim stanowisku?

ROZWÓJ OSOBISTY

Twoje życie to tylko praca, dom i rodzina? Nie pamiętasz kiedy ostatni raz zrobiłeś/aś coś dla siebie? Brakuje Ci pasji? Stoisz przed ważnym wyborem?

RELACJE

Brakuje Ci pewności i wiary w siebie? Masz niską samoocenę? Twoje relacje z najbliższymi wymagają poprawy? Chcesz zacząć dbać o zdrowie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Szukasz motywacji do regularnych aktywności fizycznych?

ORGANIZACJA CZASU I EFEKTYWNOŚĆ

Zaczynasz wiele zadań, ale niewiele z nich kończysz? Czujesz, że czas przecieka Ci między palcami? Nie potrafisz zorganizować sobie dnia, gdy masz wiele obowiązków?

Pytania brzmią znajomo? Wykorzystaj swój potencjał i zadbaj o polepszenie jakości życia!
Skontaktuj się ze mną:


hello@paulinaziomek.pl

CENNIK

Coaching sesja wstępna 45min:
BEZPŁATNIE

Coaching dla osób indywidualnych 1h 15 min:
120zł

Coaching dla firm 1h 15 min:
CENA DO USTALENIA

LOKALIZACJA


GDAŃSK


lub sesje on-line przez